Co děláme

Rekuperace

Představuje řízené větrání pomocí vzduchotechnické jednotky se zpětným ziskem tepla. Využití systému rekuperace udržuje stabilní teplotu i vlhkost vzduchu v interiéru a brání tak tvorbě plísní a bakterií. Díky tomu dochází ke zvýšení kvality vzduchu v obytném prostoru. Takto přiváděný vzduch je zbavený prachu a dalších alergenů, a proto je vhodný zejména pro alergiky a lidi s dýchacími obtížemi.

Mám zájem

Sálavé panely

Ať už stropní nebo stěnové varianty sálavých panelů zajišťují rovnoměrné rozložení teplot v místnosti a díky tomu představují nemalou úsporu na energiích. Díky řadě různých vzhledových provedení se stávají i moderním designovým doplňkem interiéru.

Mám zájem

Jádrové vrtání
(Interiérové vrty)

V rámci dílčích projektů nabízíme jádrové vrtání otvorů ve zdivu a betonu za účelem jejich následného využití při rozvodech a instalaci. Vrtáme otvory až do průměru 350 mm.

Mám zájem

Tepelná čerpadla

Představují kompletní systém centrální přívodu a odvodu vzduchu, přípravy teplé vody a dodávky tepla pro vytápění. Čerpadla jsou velmi účinná ve všech svých funkcích a je možné je kombinovat se solárním systémem.

Mám zájem

Zaujala Vás tato nabídka?

Nabízíme individuální řešení pro každého - majitele rodinných domů a firem, školy, školky, státní správu apod.

736 444 923 nebo pište na mail info@gtxservis.cz