Co děláme

Stavební práce

Provádíme stavební práce vč. výstavby RD, zemní práce, zámkové dlažby. Dále provádíme rekonstrukce staveb pro bydlení i průmysl. Zaměřujeme se na snížení energetické náročnosti staveb.

Mám zájem

Termografické měření

Pomocí této metody lze určit místa v obvodové konstrukci, kterými dochází ke zvýšeným tepelným ztrátám jak vlivem tepelných mostů, tak v důsledku nesprávného provedení zateplovacího systému, instalace otvorových výplní (okna, dveře, …). Měření provádíme jak z exteriéru, tak i z interiéru. lokalizaci defektů v rozvodech topných médií (např. teplovodní podlahové vytápění, elektrické podlahové vytápění, zanesení otopných těles)

Mám zájem Více informací

Rekuperace

Představuje řízené větrání pomocí vzduchotechnické jednotky se zpětným ziskem tepla. Využití systému rekuperace udržuje stabilní teplotu i vlhkost vzduchu v interiéru a brání tak tvorbě plísní a bakterií. Díky tomu dochází ke zvýšení kvality vzduchu v obytném prostoru. Takto přiváděný vzduch je zbavený prachu a dalších alergenů, a proto je vhodný zejména pro alergiky a lidi s dýchacími obtížemi.

Mám zájem

Sálavé panely

Ať už stropní nebo stěnové varianty sálavých panelů zajišťují rovnoměrné rozložení teplot v místnosti a díky tomu představují nemalou úsporu na energiích. Díky řadě různých vzhledových provedení se stávají i moderním designovým doplňkem interiéru.

Mám zájem

Jádrové vrtání
(Interiérové vrty)

V rámci dílčích projektů nabízíme jádrové vrtání otvorů ve zdivu a betonu za účelem jejich následného využití při rozvodech a instalaci. Vrtáme otvory až do průměru 350 mm.

Mám zájem

Tepelná čerpadla

Představují kompletní systém centrální přívodu a odvodu vzduchu, přípravy teplé vody a dodávky tepla pro vytápění. Čerpadla jsou velmi účinná ve všech svých funkcích a je možné je kombinovat se solárním systémem.

Mám zájem

Kde působíme

Nejčastěji pracujeme v této lokalitě: Ústí nad Labem, Teplice, Děčín, Most, Litoměřice, Roudnice nad Labem, Lovosice, Praha a okolí

Zaujala Vás tato nabídka?

Nabízíme individuální řešení pro každého - majitele rodinných domů a firem, školy, školky, státní správu apod.

736 444 923 nebo pište na mail info@gtxservis.cz